banner194

Dünyanın en kötü 100 filmi

International Movie Data Base (IMDB) sitesi dünyanın en kötü 100 filmi sıralamasını oluşturdu. IMDB’nin oylarla belirlediği sıralamada Türk filmleri de yer alıyor.

Dünyanın en kötü 100 filmi
Faruk Aksoy’un yönetmenliğini yaptığı 2007 yapımı Çılgın Dersane filmi en kötü filmler arasında 51. sırada yer alıyor. Mehmet Ali Erbil Özcan Deniz, Petek Dinçöz ve Ahu Türkpençe gibi isimlerin oynadığı Tayfun Güneyer yönetmenliğindeki 2006 yapımı Keloğlan Kara Prens'e Karşı komedi filmi en kötü üçüncü film seçildi. Listedeki diğer en kötü filmlerden biri de Emret Komutanım Şah Mat filmi. Taner Akvardar ve Mustafa Altıoklar'ın yönetmenliğini yaptıkları film en kötü altıncı film ünvanını aldı. Cüneyt Arkın ve Mehmet Ali Erbil’in başrolünü oynadıkları Dünyayı Kurtaran Adam’ın oğlu filmiyse en kötüler listesinde sekizinci sırada yer alıyor.

 

 

En kötü 100 film sıralamasında ilk sırayıysa 2014 yapımı Gunday adlı film aldı. Listedeki filmlerde yer alan en ilginç isimse 49.sırada yer alan Copper Mountain adlı film. Zira bu filmin başrolünde dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jim Carrey oynuyor. 

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2014, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER