Hendek Turanlar Mahallesinden

Turanlar Mahallesinden Merhum Hüseyin Göncel’in eşi, Fikri, Fikret, Kadir, Turgay, Bülent, Fethi ve Sinan Göncel’in annesi, Turanlar Mahalle Muhtarı Aydın Demirci’nin Teyzesi, Sabahat Göncel vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Büyük Camiinde kılınacak Cuma namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.Adres: Turanlar Mahallesi

Yeşilköy Mahallesinden

Yeşilköy Mahallesinden İlçemiz eski esnaflarından Niyazi Bıyıklı’nın eşi, Cevdet, Nazmi ve Osman Bıyıklı’nın annesi, Huriye Bıyıklı vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Yeşilköy Mahallesi Camiinde kılınacak Cuma namazına müteakip Yeşilköy Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.
Adres: Yeşilköy Mahallesi

Hendek Karadere Mahallesinden

Aslen Karadere Mahallesinden olup Sarıdede Mahallesinde ikamet eden Merhum Osman Korkmaz’ın Oğlu, Merhum Ruhi, Ruhan ve Ayhan Korkmaz’ın Kardeşi Sinan ve Murat Korkmaz’ın Amcasının Oğlu Belediye Personeli Tuncay Korkmaz’ın Amcası İlhan Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Sarıdede Mahallesi Camiinde Kılınacak Cuma Namazına Müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.
Adres: Sarıdede Mahallesi 3207.sokak Cami Karşısı

Hendek Turanlar Mahallesinde ,   Yeşilköy Mahallesinde , Karadere Mahallesinde vefat eden  kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.