Hendek Çamlıca Yeşiller Mahallesinden

Çamlıca Yeşiller Mahallesinden Merhum Şerafettin Tanır’ın kızı, Orhan Tanır’ın Ablası, Sinan ve Yahya Baylan’ın yengesi, Muammer Baylan’ın eşi, Bilal, Veysel ve Mahmut Baylan’ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Çamlıca Yeşiller Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Çamlıca Yeşiller Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.
Adres: Çamlıca Yeşiller Mah

Hendek Rasimpaşa Mahallesinden

Aslen Maçkalı olup Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden, Merhum İsmail Keleş’in oğlu, Merhum Muhammet ve Mevlüt Keleş’in kardeşi, Ömer Keleş’in amcası, Ömer Armağan’ın kayınpederi, Hayrettin, Kenan ve Rasimpaşa Mahalle Muhtarı Hikmet Çakır’ın eniştesi, Hakan ve İsmail Keleş’in babası, Belediyeden Emekli Maçkalı Mustafa Keleş vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Rasimpaşa Mahallesi Eseler Küba Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Adres : Rasimpaşa Mah Eseler Küba Camiisinin yanı 

Hendek Çamlıca Yeşiller Mahallesinden ,  Rasimpaşa Mahallesinden vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.