Bıçkıatik Mahallesinden

Merhum Ömer Dinçer’in kızı, aslen Bıçkıatik Mahallesinden olup Pendik merkez Cami emekli imamı Muhammet Bayramın eşi, Hüseyin, Ömer ve Metin Bayram’ın annesi, merhum Hızır Hakkı Çelik’in amcasının kızı, merhum Dursun Bayram’ın gelini, Yakup Bayram’ın yengesi, merhum Osman, merhum Hüseyin ve Hasan Çelikkan’ın halasının kızı, Huriye Bayram vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstanbul’dan Yeni Camiye getirilecek kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allahtan Rahmet Acılı Ailesi ve Yakınlarına Başsağlığı Dileriz.

Hendek Kazimiye Mahallesinden

Kazimiye Mahallesinden İsmet Kardüz’ün eşi, ilçemiz şoför esnaflarından Yaşar ve Volkan Kardüz’ün annesi, Murat Karapınar, Sabahattin Çolak ve Fatih Bahtiyar’ın kayınvalidesi, Hanife Kardüz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kazimiye Mahallesi caminde kılınacak ikindi Namazına müteakip Kazimiye Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Bıçkıatik Mahallesinden,  Kazimiye Mahallesinden Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Editör: Hendek Haber