‘KADIN ÇALIŞANLARIMIZ BAŞ TACIMIZ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu eşi Esra Babaoğlu ile birlikte, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle belediyenin farklı birimlerinde çalışan kadın personele kahvaltı programında bir araya geldi. Başkan Babaoğlu, “Emekleriyle hayatımıza değer katan sevgileriyle kalplerimizi aydınlatan bütün kadın çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

Belediyede Çalışan kadın personeller ile kahvaltıda bir araya geldiler

KAHVALTI PROGRAMI

Hendek Belediyesinde görev yapan kadın çalışanlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve eşi Esra Babaoğlu’nun da katılımıyla Hannes Kafe’de organize edilen kahvaltı programında bir araya geldi. Başkan Babaoğlu, eşi Esra Babaoğlu, MHP Hendek KAÇEP Komisyon Başkanı Zübeyde Gürbüz ve Belediye Meclis Üyesi Nigar Görüm ile birlikte masaları tek tek dolaşarak kadın çalışanların gününü kutlayıp her birine çiçek takdim etti. Kahvaltı ve konuşmaların ardından program günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile sonra buldu.

Belediyede Çalışan kadın personeller ile kahvaltıda bir araya geldiler

BAŞKAN BABAOĞLU: GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Kahvaltı sonrası günün anlam ve önemine binaen konuşma yapan Başkan Babaoğlu, Kadınların toplumda varlık sebebi olduğunu, 8 Mart’ta ki anlayışın yılın 365 günü geçerli olması gerektiğini dile getirerek, “Sizler, sadece bir gün değil her gün başımızın tacısınız. Emekleriyle hayatımıza değer katan sevgileriyle kalplerimizi aydınlatan bütün hanımefendilerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum. Kadınlar hayatın içindeki büyük emekleriyle bizim için çok kıymetli. Bizim için her gün kadınlar günü. Başta annem, ablam ve kıymetli eşim Esra Babaoğlu olmak üzere dünyanın bütün kadınlarının ve belediyemizdeki kıymetli kadın personellerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Kadın personellerimize de bugüne kadar verdikleri emeklerinden dolayı da kendilerine ayrıca teşekkür ederim” dedi.’

Belediyede Çalışan kadın personeller ile kahvaltıda bir araya geldiler

Haber  : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi

Belediyede Çalışan kadın personeller ile kahvaltıda bir araya geldiler

Editör: Hendek Haber