İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ 

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun makam odasında düzenlenen imza törenine Türk Yerel Hizmet Sen Eskişehir - Bilecik ve Sakarya Şube Başkanı Selami Küçükoğlu, Şube Başkan Yardımcıları, Türk Yerel Hizmet Sen Hendek Temsilcisi Recep Ali Aydın ve sendikanın işyeri temsilcisi İlhan Erkoç’ta yer aldı.

‘BAŞKANIMIZ ÇALIŞANIN YANINDA’ 

İmza töreninde konuşan Sendika Şube Başkanı Selami Küçükoğlu, 2022-2023 yıllarını kapsayan sosyal denge tazminatına yapılan zammın hayırlı olmasını dileyerek, “ Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu her zaman çalışanın yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Öncelikle sadece memurlara sağlanan bu haklar tüm sözleşmeli memurlarımı kapsayacak şekilde düzenlendi. Ardından ek protokollerle geçen yıl içinde yüzde 100’ü bulan zam yapıldı. Şimdi de yüzde 50,01 zam uygulandı. Tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Belediye Hendek’te Sosyal Denge Ücretlerine Zam Yaptığını açıkladı…

BABAOĞLU: ÇALIŞANLARIMIZ EN İYİSİNİ HAK EDİYOR 

Yapılan zammın hayırlı olmasını dileyen Başkan Turgut Babaoğlu ise,  “Çalışanlarımızla biz kocaman büyük bir aileyiz. Bunun için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyor, çalışanlarımızın refahını arttıracak adımları bir bir atıyoruz. Hepimiz aynı taraftayız. Hendek’e hizmet noktasında gayretle çalışan tüm arkadaşlarımızın en iyi şartlara ulaşması adına da çalışmaya devam edeceğiz. Türk Yerel Hizmet Sen’e teşekkür ediyor, belediyemiz çalışanlarına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber: Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Bülteni