banner194
banner194

Hendek HATEM Okulları Belediyeyi ziyaret etti

Özel HATEM Okulları Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret etti.  Püsküllü ziyarette, “Eğitim, çocuklarımızın ülkemizi geleceğe taşımasıdır. Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşmasına en büyük katkıyı, eğitimde elde ettiğimiz ve edeceğimiz başarılar sağlayacaktır.”dedi.

Hendek HATEM Okulları Belediyeyi ziyaret etti

HATEM Okullarından ziyaret

Püsküllü, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın”

“Milli ve evrensel değerleri önemsiyoruz”


Özel Hendek Hatem Okulları Lise Müdürü Alper Bıyıklı, Orta Okul ve ilkokul Müdürü Arzu Umut ve Halkla İlişkiler Müdürü İ. Yasin Gökçe, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret ettiler. Okul Müdürü Alper Bıyıklı ziyarette Hatem Okulları ile ilgili bilgi vererek; “Hatem okulları, Hendek’te eğitim ve öğretime güçlü bir kadroyla başladı. Bizler ezberlemeyi değil, araştırmayı seven, Kişisel hak ve özgürlüklerini koruyabilen, kendi ayakları üstünde durabilen, güçlükler karşısında yılmayan, çalışkan ve sorumluluk sahibi olan, en az bir yabancı dili mükemmel düzeyde konuşabilen, bilimsel düşünceye sahip olan öğrenciler yetiştirmek istiyoruz. Bu değerler ışığında bilimsel, sosyal ve kültürel yapıya uygun eğitim modelini sürekli geliştirecektir. ”dedi.

“ 2023 hedeflerine başarılarla yürüyeceğiz”

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,”Ülkemizi ve ilçemizi arzu ettiğimiz hedeflere taşımada eğitimin büyük önemi vardır. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın ilkemizin özünü de eğitim oluşturmaktadır. Eğitim, çocuklarımızın ülkemizi geleceğe taşımasıdır. Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşmasına en büyük katkıyı, eğitimde elde ettiğimiz ve edeceğimiz başarılar sağlayacaktır. Cumhuriyetimizin ilk günlerinden itibaren eğitime verdiğimiz önem son 15 yılda yapılan yatırımlarla daha da artmıştır. Yapılan yatırımlar ile okul öncesinden üniversitelere kadar fiziki ve teknolojik anlamda eğitim alanında bir devrimi yaşatmıştır. Ülkemizin çocukları ve gençleri bunları hak etmektedir. Çocuklarımız ve gençlerimiz eğitim çağlarından itibaren öz güvenli, donanımlı, demokrasiye inanan ve bağlı, milli ve manevi değerlere sahip olarak yetişmelidir. Bu anlayış geleceğimizin de teminatı olacaktır.’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER