Vefat Edenler 23.11.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 23.11.2016, 11:27
Vefat Edenler 23.11.2016

Şeyhler Mahallesinden

Merhum Mehmet Yalçın’ın eşi, İsmail, Nail, İsmet Yalçın’ın anneleri AYŞE YALÇIN vefat etmiştir. Cenazesi BUGÜN Şeyhler Mahallesin’de kılınacak öğle namazı’na müteakip Şeyhler Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba ve Din Kardeşlerimize Duyurulur.


ÇAMLICA ERENLER MAHALLESİNDEN

Merhum Hasan Fidan’ın oğlu Mustafa Fidan’ın abisi , Mehmet Fidan’ın yiğeni Recep, Vahit ve Metin Fidan’ın amcasının oğlu Hüseyin Fidan vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazın müteakip Çamlıca Aile Kabristanlığına Defnedilecktir. Dost Akraba ve Din Kardeşlerimize Duyurulur.

Dereboğazı Mahalesin’den


 merhum Ali Osman Cömert ve merhum Muzaffer Cesur’un torunları, İbrahim Cömert’in kızı, Eyüp Cömert’in ablası Ramise Cömert vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat: 12:00’da Dereboğazı Mahallesi Yeşillik Sokakta’ki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba ve Din Kardeşlerimize Duyurulur.


Cumayeri Çelikdere Köyünden

Mehmet oğlu Necati Çeken vefat etmiştir. Cenazesi Bugün öğle namazına müteakip çelildere Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba ve Din Kardeşlerimize Duyurulur. Bilgi İçin:  

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 26 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
11°
parçalı bulutlu