Vefat Edenler 21.10.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 21.10.2016, 10:08
Vefat Edenler 21.10.2016

Aslen    Kadikekale   Mahallesinden olup,

 İlçemiz   Başpınar  Mahallesin’de İkamet eden merhum  Mehmet Albayrakoğlu  ve  merhum  Yusuf  Başarık’ın  torunları Sıtkı  Albayrakoğlu’nun  oğlu  Faruk Albayrakoğlu, Süleyman, Ahmet ve İhsan Başarık’ın yeğenleri   Uğur ve  Beşir  Albayrakoğlu’nun   amcası’nın   oğulları BEDİRHAN  ALBAYRAKOĞLU   vefat etmiştir .

 Cenazesi  Bugün saat:12:00’da   Başpınar   Mahallesi  Tepecikte’ki   hanesinden  alınarak  Büyük Camiye  getirilecek kılınacak Cuma Namazı’na müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba ve Din Kardeşlerimize Din Kardeşlerimize Duyurulur.

                             Aslen   Aksu   Mahallesin’den

   Olup,  Akyazı   Ramazlı Topaç   Mahallesinde ikamet   eden,  merhum,  Ahmet  Kara’nın  eşi,  Ömer Kara’nın  yengesi Yaşar ve  Musa  Kara’nın  anneleri   ASİYE KARA  vefat etmiştir.  

 Cenazesi  Bugün Akyazı  Ramazlı  Topaç  Mahallesin’de   kılınacak   Cuma  Namazı’na müteakip Akyazı  Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba ve Din Kardeşlerimize Duyurulur.
 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 23 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
15°
açık