Bin Çeşit Yapı Market

Vefat Edenler 02.12.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 02.12.2016
 Aslen Bıçkı Atik Mahallesinden Olup, 

                     Bayraktepe Mahallesin’de İkamet eden
Merhum İsmail, Yusuf, Yakup, Rahmi ve Fehmi Coşkun’un babaları,  Celalettin, Selahattin Davut Cömert’in  Recep, Adem, Osman  ve Muammer Yüksel’in  dayıları  İbrahim, Davut ve Zafer Coşkun’un dedeleri MUHİTTİN COŞKUN vefat etmiştir.  Cenazesi Bugün Bayraktepe  hanesin’den alınarak  Yeni Cami’ye getirilecek kılınacak Cuma Namazı’na müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


Aslen Eski Bıçkı  Mahallesinden Olup,
                                     (Yenimahallede İkamet eden)
Harun ve Merhum Hamdi  ve Mustafa Uçar’ın kardeşleri Ali, İrfan, Orhan, Hamit, Ergin ve Murat Uçar’ın halaları İrfan Ayhan Ataç’ın teyzesi Taner Özcan’ın kayınvalidesi Utku Özcan ve  Mert Çeliğin annanesi,  Uğur ve Onur Candan’ın babaanneleri Kamil, Sinan, Orhan, Şükran, Güler, Gülten  ve  Nurten Candan’ın anneleri İsmail Candan’ın eşi   FİKRİYE CANDAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün  saat: 12:00’da Yenimahallede’ki hanesinden alınarak Yeni Cami’ye getirilecek kılınacak Cuma namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER