Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 04.11.2018

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 04.11.2018, 09:44 05.11.2018, 11:44
Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 04.11.2018

Aslen harman tepe mahallesinden

Sarı dede de ikamet eden merhum Osman çakarın hanımı Ali, Mustafa ve Ömer çakarın Anneleri, Fatma Çakar vefat etmiştir. Cenazesi bu gün yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.


Dededüzü köyünden

Merhum Durmuş YILMAZ’ın oğlu, Hüseyin, Erol ve merhum Ahmet yılmaz’ın abisi Hasan Yılmaz vefat etmiştir, Cenazesi bu gün dededüzü köyünde kılınacak öğlen namazına müteakip defnedilecektir.Cenazeye gitmek isteyenler için saat 10.30 terminalden araç kaldırılacaktır

Akpınar Mahallesinden

Merhum Kamil Tansu’nun eşi Fatma balcının annesi, fatih balcının kayınvalidesi Hamide Tansu vefat etmiştir. Cenazesi bu gün yeni camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip defnedilecektir


Akova mahallesinden

Merhum Şükrü Köstere’linin oğlu, Hüseyin, Avni ve Yusuf Köstereli’nin abisi, Şükrü Köstereli’nin babası, Mustafa Köstereli vefat etmiştir. Cenazesi bu gün hantek camiinde kılınacak İKİNDİ namazına müteakip defnedilecektir.Cenazeye gitmek isteyenler için saat 15.00 da  merkez camii önünden araç kaldırılacaktır.

 
Karadere mahallesinden

Mahmut ve emekli müftü Zekeriya kurt’un abisi, Bahri, Fikri ve Emin Kurt’un babası Ferit Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bu gün karadere mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 11:00 merkez camii önünden araç kaldırılacaktır.  

Yorumlar (0)
14
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı