banner194
banner194

Hendek'te bu gün defnedilecek cenaze haberleri

Hendek ilçesi ve çevre mahallelerde vefat eden ve bu gün defnedilecek vatandaşların yakınlarına Allahtan sabırlıklar ve başsağlığı dileri.z

Hendek'te bu gün defnedilecek cenaze haberleri
 ASLEN SERVETİYE  KÖYÜNDEN OLUP

Mahmutbey mahallesinde ikamet eden merhum Nalbant Mehmet KÜÇÜĞÜN  eşi Sadettin Yaşar KÜÇÜĞÜN  annesi  merhum  Mehmet, Ali ,İsmail ve Kemal  AYKURT'un  kız kardeşleri  Terzi Fehmi ÖZEL, Ali İLKAY, Ali ÇOŞKUN ve Hüseyin KOCABAŞ'ın  kayınvalideleri vefat etmiştir.


Cenazesi Bugün  saat:11.30 da Mahmutbey mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.
                                   
ÇAĞLAYAN MAHALESİNDEN

Cemil Mesut ve Metin BALTACI ve Kamer AKBAŞ'ın babaları merhum İsmail BALTACI'nın  kardeşi Halil, Sabri, Cemal ,Yusuf ve Cezaevi Katibi Mustafa BALTACI'nın  amcaları  İbrahim , Aydın ÇAPRAZ  ve Zahit ÜRETME'nin dayıları  İbrahim İŞNEL'in  kayınpederi  Recep BALTACI vefat etmiştir.


Cenazesi Bugün Çağlayan Camisinde kılınacak öğle namazına müteakip Çağlayan mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Cenazeye gitmek isteyenler için saat:12.15da büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.
                             
ASLEN DÜZCE DARIYER KÖYÜNDEN OLUP

İstanbulda ikamet eden  merhum AGUNBA Nazif SEKME'nin oğlu  merhum Mustafa ÇÖMERT  Mehmet KESİM  ve Ali ÖZKOYUNCU'nunbacanakları  Yaşar ÇOŞAN'nın eniştesi  Murat SEKME'nin babası Yüksel SEKMEN  vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün öğle namazına müteakip Bıçkı atik köyü aile kabristanlığına defnedilecektir.

YAZLIK MAHALLESİNDEN  

Çoşkun, Cengiz, Esen ve Özden MEYVACI'nın  babaları Fethi ve Ferhan ÇELEBİ'nin enişteleri Marangoz Hayrettin MEYVACI vefat etmiştir.


Cenazesi Bugün Yazlık camisinde kılınacak öğle namazına müteakip Kazimiye mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.
                               
Cenazeye gitmek isteyenler için saat:12:15 de büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.                                      

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2015, 10:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim
ibrahim - 5 yıl Önce

allah rahmet eylesin vefat edenlere

SIRADAKİ HABER