banner194

Hendek'te bu gün defnedilecek cenaze haberleri - 01.04.2015

Hendek ilçesi ve çevre mahallelerde vefat eden ve bu gün defnedilecek vatandaşların yakınlarına Allahtan sabırlıklar ve başsağlığı dileriz

Hendek'te bu gün defnedilecek cenaze haberleri - 01.04.2015
banner180
KARGALI HANBABA MAHALLESİNDEN 

Merhum Mehmet AKDEMİRİN  eşi Kadir ve Ali AKDEMİR'in  annesi Mustafa ENGİNSOYUN  halası  sanayi kooperatifi 2. Başkanı Mustafa ve Ali AKSOYUN  anneannesi Fadime AKDEMİR vefat  etmiştir.
Cenazesi bugün  öğle namazına müteakip  kargalı Han baba yeni mahalle aile kabristanlığına defnedilecektir.

KOCAALİ KİRAZLI KÖYÜNDEN


Nemci, Bayram, Mustafa, Yakup ,Yusuf ve Hasan EKREM'in babaları Yarma Mehmet  Ekrem vefat etmiştir.
Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kocaali kirazlı Köyü aile kabristanlığına defnedilecektir.
                         

CIP CIP YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEN 
Hacı Ahmet BAŞÇELİK'in oğlu Hacı Selahattin BAŞÇELİK'in  kardeşi Hasan BAŞÇELİK'in  abisi Çağlayan ,Engin ve ilçemiz esnaflarından Arzu BAŞÇELİK'İN babaları emekli Hava Astsubayı Nizametin BAŞÇELİK vefat etmiştir.
Cenazesi bugün saat:15:45 de Cıp Cıp Yeşilköy mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni camiye getirilecek kılınacak ikindi namazıan müteakip Cıpcıp Yeşilköy aile kabristanlığına defnedilecektir.
                            
 BAYRAKTEPE MAHALLESİNDEN

Merhum İsmail HEYBETİN oğlu merhum Salih HEYBET'in kardeşi merhum Ali Mert HEYBET'in  kayınçosu Muammer METE nin  dünürü merhum Afükba Nurettin ÇALIŞANIN  damadı Cavit HEYBET'in  amcası  İsmail ve Taner HEYBETİN  babaları Kamil HEYBET vefat etmiştir.
Cenazesi bugün  saat :15:45 de Bayraktepe mahallesindeki hanesinden alınarak  Büyük camiye getirilecek kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlına defnedilecektir.


KALAYIKMAHALLESİNDEN

ACANBA Nazifin eşi ACANBA  Çetinin annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkindi namazına  müteakip kalayık baht mahallesindeki hanesinden  alınarak kalayık camisine getirilecek kılınacak ikindi namazıan müteakip kalayık mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.
Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2015, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER