banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 29.01.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 29.01.2020

Aslen Adıyamanlı olup

İlçemiz Dereboğazı Mahallesinde ikamet eden, Mehmet Beslan’ın dünürü, Fahri Ortanç ve Talip Beslan’ın kayınpederi, Cafer Korkmaz’ın babası, Ali Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Ev Adresi : Dereboğazı Mahallesi 1026 Sokak.

Aslen Düzce Gümüşovalı olup

İlçemiz Esentepe Mahallesinde ikamet eden, Tahsin Taş’ın halasının oğlu, Temel ve Selami Çoban’ın enişteleri, Cemil, Ömer ve Hasan Can’ın babaları,  İsmail Can vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gümüşova Mezarlık Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Gümüşova Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2020, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER