Hendek'te Bugün Vefat Edenler 28.09.2019

Hendek ilçesin de bugün defnedilecek cenaze haberleri. Hendek Bakacak mahallesinden , Hendek Uzuncaorman mahallesinden Gümüşova Pazarcık köyünde ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 28.09.2019, 13:19
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 28.09.2019

Bakacak mahallesi’nden

Merhum Remzi TOKAT’ın oğlu, Yılmaz TOKAT’ın kızı vefat etmiştir. Cenazesi bugün bakacak mahallesi’nde kılınacak öğlen namazına müteakip bakacak mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Uzuncaorman mahallesi’nden

Eski muhtar merhum Mustafa GÜMRÜK’ün yeğeni, Rahman, Süleyman ve İlçemiz esnaflarından Ali GÜMRÜK’ün amcasının oğlu Halit, Mehmet ve Haydar GÜKMRÜKÇÜ’nün dayısının oğlu, Orman muhafız memuru Zekeriya MURAT’ın halasının oğlu Mustafa, Hasan ve Resul GÖMRÜK’ün babaları Kemal GÜMRÜK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Uzuncaorman mahallesi’nde kılınacak ikindi namazına müteakip Uzuncaorman mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Gümüşova Pazarcık köyünde

ikamet eden Yılmaz, Ahmet ve Muammer YILDIRIM’ın abileri, Mutlu ve Tanju YILDIRIM’ın babaları, Morem YILDIRIM vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gümüşova pazarcık köyünde kılınacak öğle namazına müteakip Gümüşova Pazarcık köyü aile kabristanlığında defnedilecek

Yorumlar (0)