banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 27.02.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 27.02.2020

Puna Beyköy Mahallesinden

Merhum Lütfü Tekerci’nin eşi, Yılmaz Tekerci’nin annesi, Ferhan Ağra ve Remzi Nalbantçı'nın kayınvalidesi vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Adapazarı Teşvikiye Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Adapazarı Emir dağ Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kızanlık Mahallesinden

Aslen Kızanlık Mahallesinden olup, İzmitte İkamet eden Merhum Mehmet Bayraktar’ın oğlu, Merhum Şevket ve Cevat Bayraktar’ın kardeşi, Yasin Bayraktar’ın amcası, Merhum Zahit Bulca’nın damadı,  Necati ve Belediyemizden emekli Necmi Bulca’nın eniştesi, Serkan Bayraktar’ın babası, Osman Bayraktar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Ev Adresi: Yeni Mahalle 2044 Sokak No: 10
 

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2020, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER