banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 24.01.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 24.01.2020

Karadere Mahallesinden

Merhum Necip Geleç’in oğlu, Merhum Şaban ve Seyfi Geleç’in kardeşi, İlçemiz Esnaflarından Selçuk, Sedat ve Salih Geleç’in amcası, İlçemiz Esnaflarından Elektrikçi Abti İmak’ın kayınbiraderi, Kadir ve Ahmet İmak’ın dayısı, Oğuzhan Tuna’nın kayınpederi, İrfan Geleç vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karadere Mahallesinde cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Karadere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bayraktepe Mahallesinden

Merhum Tevfik Yalçın’ın oğlu, Sayfi ve Selam Yalçın’ın babaları, Hafız Hasan Hoca vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Karadere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2020, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER