Hendek'te Bugün Vefat Edenler 20.08.2020

Hendek'te Rasimpaşa Mahallesinde ve Bayraktepe Mahallesinden vefat edenlere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 20.08.2020, 09:35 24.08.2020, 10:09
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 20.08.2020

Bayraktepe Mahallesinden

Bayraktepe Mahallesinden,  Hendek Belediyesi eski Başkanı merhum Zeki Cömert’in kardeşi, Yılmaz Cömert vefat etmiştir. Cenazesi bugün  Bayraktepe Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu caddesindeki hanesinde saat 15:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz

Başpınar Mahallesinde

Başpınar Mahallesinden Merhum Hasan Karanfil’in oğlu, Hüseyin Karanfil’in kardeşi, Merhum Recep Yalcınkal’ın kayınbiraderi, Uğur, Fatih ve İlçemiz Esnaflarından Hasan Karanfil’in amcası, Ebubekir, Ahmet ve Yusuf Karanfil’in babası, Abdullah Karanfil vefat etmiştir. Cenazesi bugün Başpınar Mahallesi Başpınar Caddesindeki hanesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Rasimpaşa Mahallesinde

Aslen Erzurumlu olup, Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden Şahmettin, Seyfettin, Yılmaz ve Yavuz Aydın’ın yengesi, Nihat ve Mehmet Aydın’ın annesi,  Yakup Güllük’ün dayısının hanımı, Merhum Nizamettin Aydın’ın hanımı Emine Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Mahallesindeki hanesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Büyükdere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
17
kapalı
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı