banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 19.02.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 19.02.2020

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden

Merhum Şevki Tosun’un gelini, Merhum Necati Tosun’un eşi, Murat, Gülşah ve Gülcan Tosun’un annesi, Anıl Tosun’un yengesi, Zeynep Tosun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarı Hüseyinşeyh Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Göksu Mahallesinden

Merhum Şerafettin Demiryolu’nun oğlu, Selim Demiryolu’nun kardeşi, Yakup, Kadir, ilçemiz esnaflarından Şakir ve Mustafa Demiryolu’nun ağabeyleri, Serman ve Rahman Demiryolu’nun babaları, İsmail Demiryolu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Göksu Kıran Camiinde ikindi namazına müteakip Göksu Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.Not: Cenazeye gitmek isteyenler için saat 14.30 da Yeni Mahalledeki hanesinden araç kaldırılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER