Bin Çeşit Yapı Market

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 11.01.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 11.01.2020

VEFAT

Aslen Aksu Mahallesinden olup Yeni Mahallede ikamet eden, Rıfat Güniken’in eşi, Osman, Orhan, Burhan Güniken, Lütfiye Ayar ve Zeynep Yavuz’un anneleri, Ömer ve Ali Yavuz’una anneanneleri, Naciye Güniken vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Ev adresi: Yeni Mahalle 2165. Sokak

VEFAT

Aslen Hüseyinşeyh Mahallesinden olup,
İstanbul Karaburun’da ikamet eden, Merhum İdris Kahya’nın oğlu, Halil Kaya’nın yeğeni, Merhum Vasvi, Alahaddin, Şinasi, Tahsin, Selahaddin ve Ömer Kahya’nın ağabeyleri, Sakıp, İbrahim ve Ömer Kaya’nın amcasının oğlu, Şedaş’tan emekli Emin Demir’in kayınbiraderi, Muhlis Kahya vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstanbul Celil Karaburun Merkez Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Ferkoz Yeniköy aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2020, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER