Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 14.10.2018

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 14.10.2018, 13:38
Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 14.10.2018

Aslen Başpınar Mahallesinden

Olup İstanbulda İkamet Eden Merhum Çakmakçı Süleyman Öztürkün Oğlu, Zehra Öztürkün Eşi, Hüseyin Öztürkün Abisi, Oğuz Burak, Betül Öztürkün Babaları Hendek Esnaflarından Mehmet Tiryakinin Teyzesinin Oğlu Hasan Öztürk Vefat Etmiştir Cenazesi Yeni Camide Kılınacak İkindi Namazına Müteakiben Hendek Aile Kabristanlığına Defnedilecektir

Aslen Sinoplu Olup

Gölcükte İkamet Eden Merhum Raşit Özkaya’nın Kızı Merhum Tufan Keskinin Eşi, Gülşen Aydın Ve Tuğba Bayrağın Annesi, Erdoğan, Neşat, Osman, İbrahim Ve Mustafa Özkayanın Ablası Elmas Keskin Vefat Etmiştir. Cenazesi Bu Gün Yeni Camide Kılınacak Öğlen Namazına Müteakib İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. dost Akraba Ve Din Kardeşlerimize Duyurulur.

Sarıyer Köyünden İbrahim Öktenin Abisi, Ömür, Ömer Ramazan Ve Öner Öktenin Babaları İsmet Ökten Vefat Etmiştir. Cenazesi Bu Gün Öğlen Namazına Mütakiben Sarıyer Köyü Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. dost Akraba Ve Din Kardeşlerimize Duyurulur.

Yorumlar (0)