banner194

Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 13.09.2018

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 13.09.2018
banner180

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden

Merhum Kanlıoğlu Mehmet’in Oğlu Ve Ali, Kadri Muhammer Özkan’ın Kardeşleri Samet Ve Merhum Murat Özkanın Babası İlçemiz Esnaflarından Okan Özkan Ve Uğur Özkan’ın Amcası İlçemiz Esnaflarından Murat Diyarlının Kayınpederleri Sami Özkan Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Yukarı Hüseyinşeh Mahallesindeki Hanesinden Alınarak Yukarıhüseyinşeh Camisine Getirilecek Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Yukarı Hüseyinşeh Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba Ve Din Kardeşlerimzie Duyulur.

kargalı Yeni Köy Mahallesinden

Merhum Abdül El Basanın Ailesi Hafız Şerafettin Ve Şemsettin El Basanın Annesi Merhum Hasan Ve Hüseyin Yalçınkalın Ablası Emekli İmam Cevat, Hasan Ve Hüseyinin Kuşcanın Yengeleri Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Kargali Yeniköy Hanesinden Alınarak Kargali Yeniköy Camisine Getirelecek Kılınacak Öğlen Namazına Müteakip Kargalı Yeni Köy Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba Ve Din Kardeşlerimize Duyrulur.


 Sümbüllü Köyünden

Olup Akova Mahallesinde İkamet Eden Hüseyin, Şaban Ve Yusuf Tütüncünün Babaları Mustafa Ve Zekeriya Tütüncünün Abileri Hacı Muzaffer Tütüncü Vefat Etmiştr. Cenazesi Bugün Sümbüllü Camisinde Kılınacak Öğlen Namazına Müteakip Sümbüllü Köyü Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


Çamlıca Camili Mahallesinden

Merhum Nazım Bahadır’ın Eşi Zekeriya Mustafa Bahadırın Anneleri Osman, Mehmet, Muırat Bahadırın Babaneleri Asiye Bahadır Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Çamlıca Camili Camisinde Kılınacak Öğlen Namazına Müteakip Çamlıca Camili Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER