Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 04.09.2018

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 04.09.2018, 09:39 04.09.2018, 09:42
Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 04.09.2018

Aslen Dikmen Mahallesinden olup

Akyazı Eski bedir mahallesinde ikamet eden, Ahmet İş’in oğlu, Yaşar ve Uğur İş’in babası, Eyüp Açıkdeniz’in yeğeni, İsmail İş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dikmen mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip Dikmen aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

                                                            
Kırktepe mahallesinden

Merhum Yakup Uzun’un oğlu, Emin ve merhum Sadık Uzun’un kardeşi, Muzaffer Uzun’un abisi, İlyas Uzun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kırktepe caminde kılınacak öğlen namazına müteakip Kırktepe aile kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyen vatandaşlarımız için saat 12’de merkez büyük cami önünden araç kaldırılacaktır. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.


Kemaliye mahallesinden

Merhum Ahmet Şaşmaz’ın oğlu, merhum Kadir Şaşmaz’ın abisi, İsmail, Havva ve Samet Şaşmaz’ın babası, Belediyeden Emekli Abdullah Şaşmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12’de Kemaliye Mahallesinde ki hanesinden alınarak Yeni camiye getirilecek, kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.


Aslen Yeşil vadi mahallesinden olup,

Adapazarı’nda ikamet eden merhum Akucba İhsan Çıkış’ın oğlu, Necdet Çıkış’ın kardeşi, Avukat Ayhan Cesur’un dayısı, Müge ve Serkan Çıkış’ın babası, Akucba Cavit Çıkış vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip, ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
 

Yorumlar (0)
21
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı