Bugün Hendek'te Vefat Edenler 27.11.2020

Eskibıçkı Mahallesinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 27.11.2020, 10:19 28.11.2020, 11:01
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 27.11.2020
© HENDEK HABER

Hendek Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden

Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden Merhum Hüseyin ve Saadet Albayrak’ın oğlu Serkan, Seyhan ve Hüseyin Albayrak’ın babası, Adem, Ali, İsmet ve Ramazan Kulaber’in eniştesi, Necati Albayrak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesindeki hanesinde Saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kazimiye Mahallesinden

Kazimiye Mahallesinden Tekelden Emekli Faik Çankaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kazimiye Mahallesindenki hanesinde saat 14:30’da kılınacak cenaze namazının ardından Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

Eskibıçkı Mahallesinden

Eskibıçkı Mahallesinden Merhum Halit Savaş’ın oğlu, Hicran Savaş’ın kardeşi, Cihan Savaş’ın ağabeyi, İlkay, Yasin ve Kübra Savaş’ın babası, Yunus ve Mehtap Savaş’ın amcası, Yılmaz, Yavuz ve Hasan Demir’in eniştesi, Aydoğan Savaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eskibıçkı Mahallesi Aile Kabristanlığında saat 10:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Eskibıçkı Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
20
açık
Namaz Vakti 27 Temmuz 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı