Bugün Hendek'te Vefat Edenler 26 - 04 - 2021

Hendek İkbaliye  Mahallesinden , Bayraktepe Mahallesinde vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 26.04.2021, 10:51 27.04.2021, 10:40
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  26 - 04 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek İkbaliye  Mahallesinden

Aslen Pınarlı İkbaliye  Mahallesinden olup Mahmutbey Mahallesin’de İkamet eden, Merhum hacı Yunus Kalk’ın oğlu, Merhum Halit ve Ahmet Kalk’ın ağabeyleri, Murat  Yusuf ve Asiye Kalk’ın babaları, Hale Pehlevan, Tülay Atayılmaz  Mehmet, Sinan ve Yunus Emre Kalk’ın amcaları, Zahit Kalk vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 ‘de Mahmutbey  Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Bayraktepe Mahallesinde

Aslen Dededüzü Köyünden olup Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden Necdet Torunoğlu ve Beytullah Zengin’in amcaları, Mustafa Torunoğlu’nun babası, Selaattin Torunoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00, de Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Dededüzü Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Uzuncaorman Mahallesinden

Uzuncaorman Mahallesinden Remzi Atik’in kardeşi, Yeşim ve Yasemin Atik’in babası, Sinem Atik’in eşi, Doktor Yaşar Atik vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 12:00’da Uzuncaorman Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Uzuncaorman Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek İkbaliye Mahallesinden , Bayraktepe Mahallesinde vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
25
açık