Bugün Hendek'te Vefat Edenler 24.12.2020

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden , Köprübaşı Mahallesinden , Dikmen Mahallesinden , Yeşilköy Mahallesinden bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde  gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 24.12.2020, 10:17 25.12.2020, 10:28
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 24.12.2020
© Hendek Haber

Hendek Dikmen Mahallesinden

Dikmen Mahallesinden Merhum İsmail Göçlü’nün oğlu, Recep ve Mustafa Göçlü’nün yeğeni, Şaban, Şevket, Ahmet Ali ve Mehmet Göçlü’nün ağabeyi, Osman Göçlü’nün babası, Cevdet Göçlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dikmen Mahallesinde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Dikmen Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeşilköy Mahallesinden

Yeşilköy Mahallesinden Merhum Arif Nalbant’ın oğlu, Hüseyin, Merhum İsmail ve Mehmet Nalbant’ın kardeşi, Ali İşnel, Hasım Hamzaoğlu, Kemal Tüfenkçi ve Süleyman Eş’in kayınpederi, Halil, Cemil, Zeki İşnel, Yasin Hamzaoğlu, Semih Tüfekçi, Yaşar Eş, Furkan, Arif ve Samet Nalbant’ın dedesi, Yeşilköy Mahallesi Muhtarı Murat Nalbant’ın babası, Saadettin Nalbant vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilköy Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilköy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden

Yeşilvadi Mahallesinden Merhum Hacı Hüseyin Yayan’ın oğlu, Merhum Yusuf, Recep, Nuri, Kamil ve Şaban Yayan’ın kardeşi, Abdullah Yayan’ın babası, Sefer Yayan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilvadi Mahallesindeki hanesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Köprübaşı Mahallesinden

Köprübaşı Mahallesinden Merhum Bakırcı Ali’nin oğlu, Harun Saral’ın amcasının oğlu, Osman Saral’ın kardeşi, Kadir, Ali, Enes ve Emirhan Saral’ın babası, İlçemiz Esnaflarından Metin Saral vefat etmiştir. Cenazesi bugün Köprübaşı Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden , Köprübaşı Mahallesinden , Dikmen Mahallesinden , Yeşilköy Mahallesinden bugün vefat eden bireylerin  yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Namaz Vakti 26 Şubat 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
12
açık