Bugün Hendek'te Vefat Edenler 23.11.2020

Hendek Dereboğazı Mahallesinden, Hendek Pazarcık Mahallerinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 23.11.2020, 13:47 25.11.2020, 12:00
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 23.11.2020
© HENDEK HABER

Dereboğazı Mahallesinden

Dereboğazı Mahallesinden Merhum terzi Mehmet Ardıyok’un oğlu, Merhum Nurettin ve Ahmet Ardıyok’un kardeşleri, Büyükdere Mahallesinden Suat Alemdaroğlu’nun kayınpederi, Seda Alemdaroğlu’nun babası, Mecit Ardıyok vefat etmiştir. Cenazesi bugün Arifiye’de kılınacak cenaze namazının ardından Saat 16:00’ da İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Pazarcık Köyünden

Aslen Pazarcık Köyünden olup Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden Erdal ve Nurettin Öztürk’ün babası, Kubilay, Tolunay ve Doğan Öztürk’ün dedeleri. Nihat Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Mahallesindeki hanesinde saat 14:00’te kılınacak cenaze namazının ardından Pazarcık Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
1
açık