Bugün Hendek'te Vefat Edenler 22.12.2020

Hendek Yeşilyurt Mahallesinden , Bıçkıatik Mahallesinden , Dededüzü köyünden bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde  gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 22.12.2020, 11:23 23.12.2020, 12:49
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 22.12.2020
© Hendek Haber

Hendek Yeşilyurt Mahallesinden

Yeşilyurt Mahallesinden, Adnan, Erkan ve Emekli Zabıta Memuru Erhan Seçim’in babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilyurt Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilyurt Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Bıçkıatik Mahallesinden

Aslen Bıçkıatik Mahallesinden olup, Yeni Mahallede ikamet eden, Merhum Muzaffer Yüksel’in oğlu, Hakan Zengin’in dayısı, Hasan ve Hüseyin Zengin’in eniştesi, Adem Yüksel’in amcasının oğlu, Metin Dural’ın teyzesinin oğlu, Zafer Yüksel’in babası, Ahmet Yüksel vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki hanesinde saat 10:30’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dededüzü köyünden

Dededüzü köyünden Merhum Osman Demir’in oğlu, Ahmet, Mehmet, Merhum Hüseyin Demir’in ağabeyi, Muhammed Demir’in babası,  Belediye Personeli Savaş Özel, Saffet Gündüz ve Metin Keskin,in kayınpederi, Bünyamin ve Yunus Demir’in dedesi, Düzceli Mustafa Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dededüzü köyü Aile Kabristanlığında saat 11:30’da kılınacak cenaze namazının ardından Dededüzü köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (0)
13
hafif yağmur
Namaz Vakti 23 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı