Bugün Hendek'te Vefat Edenler 22 - 11 - 2021

Hendek Yeni Mahalleden , Hendek Kemaliye Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 22.11.2021, 10:06 23.11.2021, 10:20
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  22 - 11 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Yeni Mahalleden

Aslen Yeni Mahalleden olup İstanbul’da ikamet eden Merhum Abdulkadir Başboğa’nın eşi, Mehmet Ali, Kader, Emine, Necmiye ve Fatma Başboğa’nın anneleri, Halil ve İsmail Kazmacı’nın ablası, Zennure Başboğa vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kemaliye Mahallesinden

Aslen Kemaliye Mahallesinden olup, Sarıdede Mahallesinde ikamet eden Merhum Mustafa Çetinkaya ve Merhum Yusuf Eşme’nin torunları, İsmet Çetinkaya, Kamil Başsüslü ve Merhum Rıdvan Eşme’nin yeğenleri, Hüseyin Çetinkaya’nın oğlu, Belediyemiz personeli Samet Çetinkaya’nın kardeşi, Cüneyt Çetinkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sarıdede Mahallesindeki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilecek Kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeni Mahalleden ,  Hendek Kemaliye Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz..

Yorumlar (0)
15
açık