Bugün Hendek'te Vefat Edenler 21 - 09 - 2021

Hendek Kemaliye Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 21.09.2021, 10:45 23.09.2021, 10:53
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  21 - 09 - 2021

Hendek Yeni Mahallede

Aslen Ağrı’lı olup İlçemiz Yeni Mahallede ikamet eden Şahin Eral’ın torunu, Ertaş Eral’ın oğlu, İlçemiz esnaflarından Selçuk Eral’ın yeğeni, Ömer Vesim Eral vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Başpınar Mahallesinden

Başpınar Mahallesinden Merhum Mehmet Kundakçıoğlu’nun kızı, Merhum Nimet, Harun, Merhum Davut, Kıymet Emil ve Süleyman Kundakçıoğlu’nun kardeşi, Necati Emil’in baldızı, Mehmet, Hasan ve Şevket Kundakçıoğlu’nun halası, Ahmet Emil’in teyzesi, Ziynet Kundakçıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesi

Aslen Beylice Mahallesinden olup İzmitte ikamet eden Merhum Şahan Çevik’ın ( Cırpa ) kızı, Sercan ve Nadide Başkan ve Gülşah Tunç’un annesi, Nuran Arıkan, Günay Narin ve İlhan Çevik’in kız kardeşi, Kenan, Narin ve Duygu Bademli’nin teyzesi, Şahan ve Şahin Çevik’in halası, Güngör Çevik vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesi Osmanyılmaz Caddesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak Öğle namazına müteakip Beylice Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 16 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı