Bugün Hendek'te Vefat Edenler 20 - 12 - 2021

Hendek Kurtuluş Mahallesinden , Mahmutbey Mahallesinde Aslen Şevketiye Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 20.12.2021, 10:38 21.12.2021, 11:35
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  20 - 12 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Sarıdede Mahallesinden

Sarıdede Mahallesinden emekli vaiz Hocası Merhum hacı Hasan Selam’ın oğlu, Müftülükten emekli Mehmet, Merhum Mustafa ve Hasan Selam’ın babası, İlçemiz esnaflarından Osman Yüksel’in kayınpederi, Hüseyin Selam vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kurtuluş Mahallesinden 

Merhum Temel Der’in oğlu, Hüseyin, İrfan, Muharrem ve Hilmi Der’in ağabeyi, Mustafa, Sezgin, Ahmet, Gökhan, Ceyhan, Sedat ve Sefa Der’in babası, Ahmet, Mahmut, Şakir, ve Belediye Meclis Üyesi Ahmet Der’in amcasının oğlu, hacı Mehmet Der vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kurtuluş Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Kurtuluş Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mahmutbey Mahallesinde

Mahmutbey Mahallesinden Merhum Hacı Necati Yiğit’in eşi, (patakların) Ahmet Yiğit ve Sema Turgut’un annesi, Ayşen Yiğit’in kayınvalidesi, Emre ve Ahmet Samet Yiğit’in babaannesi, Hediye Yiğit vefat etmiştir. Cenazesi bugün Mahmutbey Mahallesindeki hanesinden Saat 12:15 ‘te alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Harmantepe Mahallesinden

Aslen Harmantepe Mahallesinden olup İlçemiz Sarıdede Mahallesinde İkamet eden Merhum Mehmet Gemi’nin Eşi, Merhum Neşat Gemi’nin yengesi, Merhum Dursun Ali ve Harun Bıçakçı’nın kardeşi, Fevzi, Ali, Davut, Cavit, Aydın, Mustafa ve Engin Gemi’nin annesi, Hava Gemi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sarıdede Camiisinde Kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kurtuluş Mahallesinden , Mahmutbey Mahallesinde Aslen Şevketiye Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz..

Yorumlar (0)
29
parçalı az bulutlu