Bugün Hendek'te Vefat Edenler 19 - 08 - 2021

Hendek Başpınar Mahallesinden, Gündoğan Mahallesinden, Sivritepe Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 19.08.2021, 11:01 20.08.2021, 10:13
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  19 - 08 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Başpınar Mahallesinden

Başpınar Mahallesinden Atilla Canlıoğlu’nun yeğeni, Burak Canlıoğlu’nun amcasının oğlu, İsmail Canlıoğlu’nun oğlu, Cumhur Canlıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00’da Başpınar Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Gündoğan Mahallesinden

Aslen Gündoğan Mahallesinden olup İlçemiz Başpınar Mahallesinde ikamet eden Merhum Hüsnü Bademli’nin eşi, Hikmet ve Eyüp Bademli’nin annesi, Recep Tekbaş’ın kayınvalidesi, Ahmet ve Salih Bademli’nin babaannesi, Ali Tekbaş’ın anneannesi, Rabia Bademli vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Sivritepe Mahallesinden

Sivritepe Mahallesinden Necdet Açan’ın ( açanba ) oğlu, Yalçın Açan’ın ağabeyi, Atilla Açan ( açanba ) vefat etmiştir. Cenazesi bügün Sivritepe Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Sivritepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Gündoğan Mahallesinden, Sivritepe Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Yorumlar (0)
10
açık
Namaz Vakti 21 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı