Bugün Hendek'te Vefat Edenler 19 - 03 - 2021

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden , Yeni Mahalleden bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 19.03.2021, 10:05
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  19 - 03 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden

Aslen Yeşilvadi Mahallesinden olup, İlçemiz Yeni Mahallede ikamet eden, Merhum Hasan Omurtay’ın oğlu, Necati, Arif ve Sezgin Omurtay’ın kardeşi, Savaş, Onur ve Anıl Omurtay’ın babası, Merhum Ekrem Başkurt’un amcasının oğlu, İlçemiz Esnaflarından İrfan ve Mustafa Bardakçı’nın dayısı, Hendek Fidanlık Müdürlüğünden emekli Abdullah Omurtay vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’da Yeni Mahalledeki hanesinden alınarak Yeşilvadi Aile Kabristanlığına getirilecek. Kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeni Mahalleden

Yeni Mahalleden Merhum ormancı Sadi Akdere’nin eşi, Ümmühan Kavas, Aysel Yüzgeç ve Arslan Akdere’nin anneleri, Satı Akdere vefat etmiştir. Cenazesi bugün İlçemiz Aile Kabristanlığında saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu