Bugün Hendek'te Vefat Edenler 17 - 03 - 2021

Başpınar Mahallesinde bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 17.03.2021, 09:19 17.03.2021, 09:53
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  17 - 03 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Başpınar Mahallesinden

Başpınar Mahallesinden Merhum İsmail Küreyen’in oğlu, Güven ve İnan Küreyen’in ağabeyleri, Kemal ve Muharrem Küreyen’in amcasının oğlu, Necdet Küreyen’in yiğeni, Murat ve İbrahim Küreyen’in dayısının oğlu, Cihat Arslan’ın kayınbiraderi, Cem küreyen vefat etmiştir. Cenazesi bugün İlçemiz Aile Kabristanlığında saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeni Mahalleden

Yeni Mahalleden Merhum İlyas ve Muammer Kandil’in kardeşi, Hakkı, Zeki ve Behiç Kandil’in amcaları, Merhum Yılmaz Durmaz, Tuncay Erdoğdu ve Hakan Çelebi’nin kayınpederi, Kaan Durmaz ve Demircan Erdoğdu’nun dedeleri, Murat Kandil’in babası, Rahmi Kandil vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki hanesinde saat 14:00’te kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Başpınar Mahallesinden , Yeni Mahallede bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
25
açık