Bugün Hendek'te Vefat Edenler 16.12.2020

Hendek Sarıdede Mahallesinde , Çağlayan Mahallesinde , Dereboğazı Mahallesinde bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde  gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 16.12.2020, 11:47 17.12.2020, 15:09
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 16.12.2020
© Hendek Haber

Hendek Sarıdede Mahallesinden

Sarıdede Mahallesinden İlçemiz esnaflarından Ali İhsan Erdil’in annesi, Havva Erdil vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sarıdede Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Karadere Mahallesinden

Karadere Mahallesinden Merhum Enver ,ve Sabri İlmaz’ın Abileri ,Ramazan ,Lütfü ,Merhum Adnan Kadriye ,ve Emekli Öğretmen Kadir İlmaz’ın Babaları Muzaffer İlmaz Vefat Etmiştir . Cenazesi Bugün Saat 16.00 ‘da Karadere Mahallesi Aile Kabristanlığında Kılınacak Cenaze Namazına Müteakip Karadere Aile Kabristanlığına Defnedilecektir . Merhuma Allah’tan Rahmet Yakınlarına Ve Acılı Ailesine Başsağlığı Dileriz .

Hendek Çağlayan Mahallesinden

Çağlayan Mahallesinden Merhum Ahmet Bedel’in kızı, Rıfat Özerik’in eşi, Sedat ve İlçemiz Esnaflarından Bisikletçi Saadettin Özerik’in annesi, Kadri ve Muharrem Bedel’in halası, Esat Özerik’in teyzesi, Osman Tavşan’ın kayınvalidesi, Habibe Özerik vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çağlayan Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesinden

Dereboğazı Mahallesinden Merhum Sabri Kamışoğlu’nun kızı, Muzaffer Gökçe’nin eşi, Vejdi, Gökçe, Mehmet Gökçe ve Hava Eşme’nin annesi, Fatih ve Berkhan Eşme’nin anneannesi, Mesut Eşme’nin kayınvalidesi, Necmiye Mürvet Gökçe vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığında saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Sarıdede Mahallesinde ,  Çağlayan Mahallesinde , Dereboğazı Mahallesinde bugün vefat eden bireylerin  yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (1)
İlhan 2 yıl önce
Ölenlere rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Hendek Haber tarihleri 1 gün önden gidiyor ! Dün 16/12. Bügün 17/12. Neden acaba?
23
kapalı