Bugün Hendek'te Vefat Edenler 16.11.2020

Hendek Hicriye Mahallesinden , Hüseyinşeyh Mahallesinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 16.11.2020, 10:14 17.11.2020, 15:59
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 16.11.2020
© HENDEK HABER

Hendek Çakallık Mahallesinden

Hendek Çakallık Köyünden Çımsı Asım, İlhan ve Besimin Kardeşleri Çımsı Fethi Vefat Cenazesi Bugün İkindi Namazında Sonra Aynı Köyde Defnedilecektir.

Hendek Aksu Mahallesinden

Aksu Mahallesinden Merhum İsmail, Merhum Mehmet, Mustafa ve Osman Akkant’ın ağabeyi, Cafer Akkant’ın babası, İdris Akkant vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aksu Mahallesindeki hanesinde saat 15:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Aksu Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Hicriye Mahallesinden

Aslen Hicriye Mahallesinden olup, Ankara’da ikamet eden Zuhal Yılmazbaloğlu, Nihal Gülay, Rıfat ve Nihat Yılmaz’ın annesi, Merhum Cevdet, Nevzat, Kılınç ve Hacı Servet Bağdatlı’nın kardeşi, Cemal Cesur’un Teyzesi, Hendek Kızılay Başkanı Sami Bağdatlı’nın Halası, Meliha Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığında saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Hüseyinşeyh Mahallesinden

Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden Mehmet Akar’ın Oğlu Selahattin ve Mevlüt Akar’ın kardeşi, Samet Akar’ın babası, Hayrettin Akar, Ahmet Mete, Necati Birinci ve Tuğrul Sunman’ın kayınpederi, Selami Avni Akar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesindeki hanesinde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Aşağıhüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (1)
recai emira 2 yıl önce
sami hocam Allah sabır versin *
23
kapalı