Bugün Hendek'te Vefat Edenler 15 - 03 - 2021

Hendek Kemaliye Mahallesinde, Sarıyer Mahallesinde İkamet eden  bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 15.03.2021, 10:06
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  15 - 03 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Kemaliye Mahallesinden

Kemaliye Mahallesinden Merhum Şinasi ve Mehmet Aşık’ın kardeşi, Burak Aşık ve Mürüvvet Mangut’un babaları, Murat ve Şükran AşıK’ın amcası, Zekiye Aşık’ın eşi, Aytaç Aşık vefat etmiştir. Cenazesi bugün İlçemiz Aile Kabristanlığında saat 13:30’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Sarıyer Mahallesinden

Sarıyer Mahallesinden Merhum Sefahattin Keskin’in (Kuruva) eşi, Beytullah keskin’in (Kuruva) annesi, Ahmet, Adem ve Sadullah Keskin’in yengeleri, emekli öğretmen Sabit Sunman’ın Kayınvalidesi, Hakan Sunman’ın anaannesi, Doğukan ve Batuhan Keskin’in (Kuruva) babaannesi Peknur Keskin (jipha) vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:30’da Sarıyer Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Sarıyer Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kemaliye Mahallesinde,  Sarıyer Mahallesinde İkamet eden  bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
3
açık
Namaz Vakti 21 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı