Bugün Hendek'te Vefat Edenler 13.09.2020

Hendek Puna Ortaköy Mahallesinden vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 13.09.2020, 11:02 15.09.2020, 09:52
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 13.09.2020

Hendek Dikmen Mahallesinden

Dikmen Mahallesinden Mehmet Ak’ın eşi, Seyfi Ak’ın yengesi, Ahmet Armağan’ın ablası, Safiye Ak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dikmen Mahallesinde saat 16:00 da kılınacak cenaze namazının ardından Dikmen Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Bayraktepe Mahallesinde

Aslen Trabzon Akçaabat’lı olup, ilçemiz Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden, Merhum Yusuf Karpuz’un oğlu, Ali ve Mustafa Karpuz’un yeğeni, Suat Karpuz’un ağabeyi, Ayhan, Ahmet, Mehmet ve Özlem Karpuz’un babası, Ümit Aslan’ın kayınpederi, Harun Karpuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde saat 14:30’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Puna Ortaköy Mahallesinden

Puna Ortaköy Mahallesinden Merhum İsmail Kapıcı’nın eşi, Zekeriye ve Mustafa Kapıcı’nın annesi, Erhan, Erkan ve Ali Kapıcı’nın babaanneleri, Hava Kapıcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Ortaköy Mahallesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Puna Ortaköy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.
Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
14
kapalı
Namaz Vakti 18 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı