Bugün Hendek'te Vefat Edenler 12.11.2020

Hendek Dereboğazı Mahallesinde , Nuriye Mahallesinden , İkbaliye Mahallesinde , Başpınar Mahallesinden , Kargalıyeniköy Mahallesinden, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 12.11.2020, 10:09
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 12.11.2020
© HENDEK HABER

Hendek Dereboğazı Mahallesinde

Dereboğazı Mahallesinde ikamet eden Merhum Arnavut Hasip Yoğurucu’nun kızı, Merhum İsmail Kandil’in eşi, Merhum Sebahattin Yoğurucu’nun ablası, İsmail Gürlü ve Mehmet Feza’nın teyzesi,  Osman Çakır’ın kayınvalidesi, Ömer Çakır’ın ananesi, Neşe Çakır’ın annesi,  Mediha Kandil vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Nuriye Mahallesinden

Nuriye Mahallesinden Mernum Mesut Ateş’ın oğlu, Merhum Saadettin ve Salim Ateş’in ağabeyi, Ahmet Yılmaz ve İbrahim Uçar’ın kayınçosu, Halit, Sezai, Fedai, Selami ve Mustafa Ateş’in babası, Selahattin Ateş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Nuriye Mahallesindeki hanesinde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Eskibıçkı Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek İkbaliye Mahallesinde

Aslen Samsun Bafralı Olup, İkbaliye Mahallesinde ikamet eden, Mehmet Kılıç’ın eşi, Osman ve Hamdi Kılıç’ın annesi, Fatma Kılıç vefat etmiştir. Cenazesi bugün İzmit Suadiye Mahallesindeki hanesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İzmit Suadiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Başpınar Mahallesinden

Başpınar Mahallesinden İlçemiz Esnaflarından Merhum İsmail Kuş’un kızı, Reyhan Yükselen’in eşi, Neziha Yükselen vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karadeniz Ereğli Mahallesindeki hanesinde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Karadeniz Ereğli Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kargalıyeniköy Mahallesinden

Kargalıyeniköy Mahallesinden Remzi Ormanlı’nın eşi, Ayhan ve Orhan Ormanlı’nın annesi, Hayri ve Fikri Taşpınar’ın ablası, Recep Üstüncan’ın kayınvalidesi, Hatice Ormanlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kargalıyeniköy Mahallesindeki hanesinde saat 13:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Martinler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (0)
2
açık