Bugün Hendek'te Vefat Edenler 04 - 11 - 2021

Hendek Çamlıca Mahallesinden , Yayalar Mahallesinden , Kazımiye Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 04.11.2021, 09:56 05.11.2021, 09:42
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  04 - 11 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Çamlıca Mahallesinden

Çamlıca Mahallesinden Merhum Tufan Tunalı’nın oğlu, Merhum Mustafa Tunalı’nın ağabeyi, Adem ve Selver Tunalı’nın babası, Rüştü Tunalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çamlıca Merkez Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Çamlıca Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yayalar Mahallesinden

Yayalar Mahallesinden Yayalar Mahalle Muhtarı Hasan Ayar’ın dayısı, Mehmet ve Turan Derleme’nin babası, Veysel ve Serkan Ayar’ın dayısı, Şerif Derleme vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yayalar Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Yayalar Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kazımiye Mahallesinden

Kazımiye Mahallesinden Hacı Emin Özbakkal’ın eşi, Ender Oturak, Süleyman Gül ve Beycan Ayral’ın kayınvalidesi, Atike Hanım Anadolu Lisesi Müdürü Şerif Özbakkal’ın annesi, Hadiye Özbakkal vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kazımiye Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Kazımiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Çamlıca Mahallesinden ,  Yayalar Mahallesinden , Kazımiye Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Yorumlar (0)
0
kapalı