Bugün Hendek'te Vefat Edenler 03.11.2020

Hendek Güney Mahallesinden , Dereboğazı Mahallesi , Soğuksu Mahallesinden , Çağlayan Mahallesinden Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 03.11.2020, 12:28 04.11.2020, 11:45
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 03.11.2020
© HENDEK HABER

Hendek Güney Mahallesinden

Aslen Güney Mahallesinden olup, Yeni Mahallede ikamet eden Merhum Osman Altun’un eşi, Burhan Mutluoğlu’nun kayınvalidesi, Necmettin, Seyfettin ve Selahattin Mutluoğlu’nun teyzesi, Emine Altun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki hanesinde saat 16:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesi

Aslen Dereboğazı Mahallesinden olup, Adapazarı’nda ikamet ede, Tekelden emekli Merhum Mehmet Başkalyoncu’nun oğlu, İsmail ve Osman Başkalyoncu’nun ağabeyi, Terzi İsmail Eşme’nin eniştesi, Mehmet, Mustafa ve Arda Arda Başkalyoncu’nun amcası, Erol ve Erdal Başkalyoncu’nun babası, Ahmet Başkalyoncu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:30’da İlçemiz Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Soğuksu Mahallesinden

Soğuksu Mahallesinden Merhum Hacı Seyfettin Keyf’in eşi, Yahya ve Vakıflar bankasından emekli Zekeriye Keyf’in annesi, Ahmet ve İbrahim Keyf’in babaannesi, Nuriye Keyf vefat etmiştir. Cenazesi bugün Soğuksu Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Soğuksu Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Çağlayan Mahallesinden

Çağlayan Mahallesinden Talat Üretmen’in babası, Saadettin Ormanlı, Enver Çoruh ve Orhan Üretmen’in kayınpederi, Talip, Halit ve İbrahim Üretmen’in dedesi, Hacı Salih Oğlu Hacı Sefer Üretmen vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çağlayan Mahallesindeki hanesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (1)
OKUYUCU 2 yıl önce
EKRANDA PAYLAŞTIĞINIZ BUGÜN ÖLENLER KISMINDA 03.11.2020 YERİNE 03.10.2020 YAZILMIŞ DÜZELTEBİLİRSİNİZ.
26
açık