Türk Karateciler Abhazya’da

Sakarya Abhaz Derneği, Abhazya’nın Sohum Şehri’nde gerçekleşen 18’inci Kareta Şotokan E. Funokaşi Kupa Turnuvası ve Semineri’ne Türkiye’den milli karetecilerin gitmesini sağladı.

Spor 11.08.2015, 12:19 11.08.2015, 12:28
Türk Karateciler Abhazya’da

Dünya Şampiyonları

Türkiye Karate Fedarsyonu Başkan Vekili Meydan Kobaş (Bganba) ile Uluslar arası Dünya Karate Antroneri Uğur Kobaş (Bganba), beş milli sporcusuyla birlikte, Abhazya’nın Sohum Şehri’nde 6-10 Ağustos  tarihlerinde gerçekleşen 18’inci Kareta Şotokan E. Funokaşi Kupa Turnuvası ve Semineri’ne katıldı. Türkiye ile Abhazya arasındaki ülkeler arası dostluğu geliştirmek, Türk sporcuların Abhazya’ya Abhaz sporcularınında Türkiye’ye gelmesini ve turnuvaya katılmalarını sağlamak amacıyla Sakarya Abhaz Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oral Kobaş’ın (Bganba) girişimleriyle önemli bir adım daha atıldı.

Turnuvaya katılan Türkiye Karate Fedarsyonu Başkan Vekili Meydan Kobaş, Turnuva kapsamında, seminere konuşmacı olarak katıldı. Dünya, Avrupa ve Türkiye Karate Şampiyonlarından Kerem ali zeren, Nuğman Başaran, Doğan Ateş, Volkan Karagöz ve Soner Açıkyol’da turnuvada gösteriler yaptı. 
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 21 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
1
parçalı bulutlu