“Sadece sporda değil, kültür ve sanatta da başarılı çalışmalar yapacağız”

Bulduğu her fırsatta Hendekli gençler ve sporcularla bir araya gelerek istişarelerde bulunan Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal SOFU Hendek Güreş İhtisas Kulübünü ziyareti sonrası 13-17 Mart tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek olan Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası’na katılacak olan genç sporculara destek ziyaretinde bulundu. 

Spor 12.03.2019, 21:20 12.03.2019, 21:40
“Sadece sporda değil, kültür ve sanatta da başarılı çalışmalar yapacağız”

Antalya’da ki şampiyonaya katılmak üzere yola çıkacak olan sporcuları ziyaret eden SOFU ‘’Ben de siyah kuşak bir tekvandocuyum. Bir şampiyonluğum var. Ama siz daha çok şampiyon olun diye çok çalışacağız, bu doğrultuda ihtiyaçlarınızı karşılayacağız.’’ dedi. Hendek’in geleceğinin teminatının gençler ve çocuklar olduğunu ifade eden SOFU şampiyonada müsabakalara girecek olan sporculara başarılar diledi. 


Hendek’i Hep Birlikte Şampiyonlar Lig’ine Taşıyabiliriz


Sporcu ve antrenörlerle her fırsatta istişare eden SOFU ve destek sözü veren SOFU ‘’Hendek’in sahip olduğu potansiyelin farkındayız. Bunu avantaja çevirmemiz gerekiyor. Birçok spor dalında ciddi çalışmalar ve organizasyonlar gerçekleşiyor. Bu konuda spor dallarının çeşitlendirilmesinde ve desteklenmesinde elimizden geleni yapacağız ve inşallah Hendek’imizden şampiyonlar çıkartacağız. Sadece sporda değil, kültür ve sanatta da başarılı çalışmalar yapacağız.’’ ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar (2)
Ali Demir 3 yıl önce
Hiiic bisey yapamazlar .puskulluden ne olduki.syn ali incinin gibisi gelmez bida zor
Deniz Aslan 3 yıl önce
Ali Demir ne oldu dedigin için bişey bilmedigin ortada bi dönde yapılanlara bak adaletin nasıl uygulandıgına bak yazıklar olsun nankör olan tüm insanlıga
17
parçalı az bulutlu