Köstereli TOHM Koordinatörlüğü görevine atandı.

Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Başkanı Feyzullah Köstereli TOHM (Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi) Koordinatörlüğü görevine getirildi.

Spor 05.10.2021, 10:56 05.10.2021, 11:20
Köstereli TOHM Koordinatörlüğü görevine atandı.
© HENDEK HABER

Feyzullah Köstereli TOHM Koordinatörlüğüne Getirildi

Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Başkanı Feyzullah Köstereli TOHM (Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi) Koordinatörlüğü görevine getirildi.

İlimizin tanınmış spor adamlarından biri olan, her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Başkanı Feyzullah Köstereli, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy'un tenzipleriyle TOHM (Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi) Koordinatörlüğü görevine atandı.

Köstereli atanmasının hemen ardından sıcağı sıcağına TOHM (Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi) antrenör ve destek personeli ile tanışma toplantısı gerçekleştirerek, yeni görevine başlamış oldu.

Feyzullah Köstereli atama ile ilgili şunları söyledi. "TOHM (Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi) İl Koordinatörlüğü görevini bizlere uygun gören Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Arif Özsoy'a ve toplantımıza iştirak ederek bizleri onurlandıran Spor Şube Müdürümüz Sayın Özgür Aygün'e teşekkürlerimi arz ediyorum." dedi.

Bizlerde, Sayın Feyzullah Köstereli'ye yeni görevinde başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.

Yorumlar (5)
Mehmet Yazıcı 2 hafta önce
Tebrik ediyorum. Bundan önce göstermiş olduğu başarılı çalışmaların bundan sonraki süreçte artarak devam etmesi temennilerimle. Hayırlı uğurlu olsun inşAllah kıymetli abim
Recep Demir 2 hafta önce
Hayırlı olsun Allah utandırmasın hocamızı
Emin Demir 2 hafta önce
Hayırlı olsun hocam selamlar saygılar
Sebahat Özşahin 2 hafta önce
Hayırlı olsun tebrik ederim müdürümüzü.
Gazanfer Kahveci 2 hafta önce
Hocam ve eniştem her şeyin en güzeline layık hayırlısı olsun inş
7
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı