Hendek'te 11 sporcu Milli Takıma seçildi

Hendek Belediyesi Karate Kulübü’nden 11 sporcu Milli Takıma seçildi.Hendek’ten 11 Sporcu Milli Takımda

Spor 16.05.2019, 14:17 16.05.2019, 20:02
Hendek'te 11 sporcu Milli Takıma seçildi

Hendek Belediyesi Karate Kulübü başarılara doymuyor. Her geçen gün yeni yeni başarılara imza atan sporcular, Balkan Şampiyonası ve Karadeniz Hazar Ülkeleri Şampiyonası’nda Ülkemizi ve Hendek’i temsil edecekler.

Hendek Belediyesi Karate Kulübü’nden, Elif Şimal Ekizoğlu, Sefa Onur Er, Yusuf Eren Temizel ve Selim Tekden, 29 Mayıs tarihinde Bosna Hersek’te yapılacak olan Balkan Şampiyonası’na katılacak. Yiğit Eren Kaba, Ecrin Gezgin, Anıl Kadir Benli ve İlker Eren Özel de 14-15 Temmuz tarihlerinde Gürcistan’da yapılacak olan Hazar Ülkeleri Şampiyonası’na katılarak ülkemizi ve Hendek’imizi temsil edecekler.

Sizlerle gurur duyuyorum

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediyesi Karate Kulübü’nü ziyaret etti. Ziyarette Antrenör Nurkan Kayacık ve Milli Takım’a giren 11 sporcu ile biraraya geldi. Başkan Babaoğlu, sporcular ile gurur duyduklarını belirterek “ Hendek’imizin aldığı her başarı bizleri mutlu ediyor. Çocuklarımızın bu kadar başarılı olmalarında hocalarının ve ailelerinin büyük katkısı vardır. İnşallah alınacak olan şampiyonluklarla Bayrağımızı dalgalandırıp, İstiklal Marşımızı söyleterek göğsümüzü kabartacaksınız. Hepinize başarılar diliyorum “ dedi.

Yorumlar (0)
23
az bulutlu