Hendekspor Serdivan’ın tozunu arttırdı

Bugün oynanan karşılaşmada Sakarya’nın Serdivan ilçesinde ev sahibi takımı 5-1 yenerek kendi liginde puan sıralamasıyla liğderlik sıralamasına yükseldi. 

Spor 17.03.2019, 21:25 17.03.2019, 21:43
Hendekspor Serdivan’ın tozunu arttırdı

Hava şartlarının oldukça güzel olduğu karşılaşmada Hendekspor’u bir an yalnız bırakmayan hendek taraftarı, tribünleri coşturdu, çarşlarla türkülü şarkılı tezahüratlar takımını bir an yalnız bırakmadı. 

İlk goller her zamanki gibi Hendekspor’un Takım Kaptanı Hakan Soylu’dan geldi. İlk yarıyı bu golle bitiren futbolcular ikinci yarıda Serdivanspor karşısında oynamış olduğu başarılı futbol’u sürdüren futbolcular, Kaptan Hakan’ın atmış olduğu ikinci golle rahat bir nefes aldı.

İkinci yarıda iyice bastıran hendekspor futbolcuları ev sahibi Serdivanspor’a aman vermeyerek, 2 şer dakika ara ile ismail ve Tolganın atmış olduğu 2 gol ile durumu 4-0 sürdürerek doksanıncı dakikaya kadar getirmeyi başardılar. 

Doksan dakikanın dolmasıyla , hakemler tarafından verilen uzatmaların ilk dakikalarında Hendekspor’lu Serdar’ın atmış olduğu 5 inci golle karşılaşmanın skoru 5-0 oldu. Hemen ardından ev sahibi takım oyuncularından Ali nin atmış olduğu gol ile maş 5-1 sona erdi. 

Her maçta takımını yalnız bırakmayan Hendekspor yönetimi ve takım taraftarları büyük bir sevinç yaşanmasına neden oldu. 

Alınan galibiyet sonrasında, Hendekspor kendi liginin lideri konumuna geldi. 


 

Yorumlar (0)
4
açık