Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendekli Karateciler Avrupa Üçüncüsü oldular

Kosova’nın Piriştina Kentinde düzenlenen Kulüpler Avrupa Karate Şampiyonası’nda Hendek Belediyesi Karate Takımı üçüncülük elde ederek güzel bir başarıya imza attı.

Hendekli Karateciler Avrupa Üçüncüsü oldular2-4 Haziran tarihleri arasında Kosova’nın Piriştina Kentinde düzenlenen Kulüpler Avrupa Karate Şampiyonası’nda Duygu Yemenici, İremnur Çelik, Simay Durmaz, İrem Durmaz ve Miray Turgut’un yer aldığı Hendek Belediyesi Karate Takımı Avrupa Üçüncüsü oldu.

Milli Takım ve Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık, 11 Ülkeden yaklaşık 500 sporcunun mücadele ettiği Kulüpler Avrupa Şampiyonası’nda güzel bir başarıya imza atan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcuları Duygu Yemenici, İremnur Çelik, Simay Durmaz, İrem Durmaz ve Miray Turgut’’u,  tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Antrenör Nurkan Kayacık “Takım olarak Avrupa Şampiyonası’nda derece yapan sporcularımı kutluyorum. Hendek’i ve Ülkemizi en güzel şekilde temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” Dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER