Hendek Yağlı Güreş Takımı Balıkesir’e ulaştı

Hendek Yağlı Güreş Takımı Balıkesir Kurtdereli Yağlı Güreşlerinde.

Spor 06.08.2021, 12:11
Hendek Yağlı Güreş Takımı Balıkesir’e ulaştı
© HENDEK HABER

HENDEK BELEDİYESİ GÜREŞ TAKIMI BALIKESİRDE

Hendek Belediyesi Yağlı Güreş Takımı Balıkesir Kurtdereli Yağlı Güreşlerinde. Bu yıl 6 -7- 8 Ağustos tarihlerinde 61’ncisi yapılacak olan Geleneksel  Tarihi Kurtdereli Mehmet Pehlivan Güreşleri bugün cuma namazına müteakip başlayacak.

MEHMET PEHLİVANIN KABRİNE ZİYARET

Geçtiğimiz hafta sonu Selman Dede Er Meydanında antrenmanlarını tamamlayan Hendek Belediyesi Yağlı Güreş Takımı Balıkesir’e ulaştı. Çeşitli boylarda güreş tutacak olan Hendek Belediyesi Yağlı Güreş Takımı ilk olarak Cihan Pehlivanı Kurtdereli Mehmet Pehlivanın kabrini ziyaret ederek dua etti. Güzel sonuçlarla Hendek’e dönmeyi hedefleyen sporcular, “Balıkesir’de kürsüye çıkmak istiyoruz. Sıkı çalışmamızın sonuçlarını inşallah alacağız desteklerinden dolayı Hendek Belediye Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu’na teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Hendek Belediye  Başkanı Turgut Babaoğlu ise “61’ncisi düzenlenecek olan Tarihi Kurtdereli Yağlı Güreşlerinde güreşecek olan Hendekli pehlivanlarımıza başarılar diliyorum güzel sonuçlarla dönmelerini bekliyoruz. Onlara olan inancımız tam” diye konuştu.

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (1)
Firdevs Kahveci 3 ay önce
Hey maşAllah pehlivanlara sırtınız taşa deymesin Allah derman versin
14
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı