banner194

Haydi Sakarya Salona!

Mondi Melikşah Üniversitesi maçı ile ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, “Oynadığımız tüm maçlarda bizi yalnız bırakmayan taraftarımızın bu kritik mücadelede de desteklerini bekliyoruz. Tüm basketbol severleri 30 Mart Pazartesi günü, saat 14.30’da Serdivan Spor Salonu’na bekliyoruz” dedi.

Haydi Sakarya Salona!
Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, 30 Mart Pazartesi günü, Serdivan Kapalı Spor Salonu’nda Kayseri temsilcisi Mondi Melikşah Üniversitesi Basketbol Takımı ile karşılaşacak. Kritik maç öncesi açıklamalarda bulunan Basketbol Şube Başkanı Akgün Altuğ, “Play-off mücadelesi veren Mondi Melikşah Üniversitesi maçını da kazanarak zirve yarışımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.


Şampiyonlukla Tamamlayacağız


Altuğ, “Biz daha ilk gün yola çıkarken ‘şehrin bir de basketbol takımı olsun’ anlayışı ile hareket 
etmedik. Sakarya’da ciddi bir basketbol potansiyeli olduğunu biliyorduk. İyi bir başlangıç yaptığımız zorlu lig maratonunu şampiyonlukla tamamlayacağımıza inanıyoruz. Şehir olarak Büyükşehir’in şampiyonluğu için kenetlenmiş durumdayız. İnşallah zorlu play-offlar sonrası önümüzdeki sezon Basketbol 1. Ligi’nde mücadele edecek bir basketbol takımımız olacak” ifadelerini kullandı.


Taraftara Teşekkür


Taraftarların Büyükşehir’i hiçbir maçta yalnız bırakmadığına da dikkat çeken Akgün Altuğ, 
“Oynadığımız tüm maçlarda bizi yalnız bırakmayan taraftarımızın bu kritik mücadelede de desteklerini bekliyoruz. Taraflarımızın gösterdikleri büyük destek için teşekkür ediyoruz. Biz takımımıza güveniyoruz. Mondi Melikşah Üniversitesi maçını kazanarak, şampiyonluk yolunda kayıpsız devam edeceğiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2015, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER