banner194

Vefalı Arifiye, vefasını gösterecektir

Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Arifiye’yi adım adım gezdi. Arifiyeliler’in büyük bir sevgi ile karşıladıkları Ali İnci, “Sizlerin destekleri bize güç veriyor, sizlere güveniyoruz. Sizlerin destekleri dostlarımıza güven, rakiplerimize korku veriyor.

Vefalı Arifiye, vefasını gösterecektir
Çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız…

Arifiye’nin desteğini istiyoruz”


Ama ne olursa olsun çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız. Sözümüz Söz Başbakanım diyeceğiz. ”dedi


Vefalı Arifiye, vefasını gösterecektir


Bütün seçimlerin önemli olduğunu ancak 7 Haziranda yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerin daha çok önemli olduğuna dikkat çeken Ali İnci, “Allah’ın izni ile millet hükümet kurma iznini bize verecek o konuda tereddüdümüz yok. Ancak hükümet kurmak yetmiyor. Bugüne kadar kurulan hükümetlerde yaptığımız hizmetleri, Sakarya’da gerçekleştirdiğimiz dönüşümü anlatsak saatlerce bitiremeyiz. Ancak istediğimiz şekilde ilerleyemiyoruz. Biz koşmak istedikçe hızımız kesiliyor. Anayasada ve devlet yapısında engellerin kaldırılması için milletimize tekrar referandum yolu ile sunmak onların onayını almak şartı ile AK Parti’ye Anayasayı değiştirecek çoğunluğun verilmesini istiyoruz” diye konuştu.
Sözümüz söz Başbakanım…"AK Parti 2001 yılında kuruldu. 2002 yılından bu güne kadar 9 seçim yapıldı ve AK Parti tamamında galip geldi. 3 genel seçim, 3 yerel seçim, 2 referandum ve 1’de Cumhurbaşkanlığı seçimini kazandık, yani biz şampiyon çıktık. Bu Haziran’da yine görünen o ki AK Parti tek başına iktidar olacak inşallah. İktidar ne demek, iktidar, mecliste çoğunluğu almış, hükümeti kurmuş, bakanlar kurulunu oluşturmuş bu memlekete hizmet edecek kadro demektir. Milletvekili sayımızı arttıralım ki sürekli vatandaşlarımıza hizmet için çıkaracağımız yasalara engel olan muhalefete bir dur diyelim. Sizlerin destekleri bize güç veriyor, sizlere güveniyoruz.  Sizlerin destekleri dostlarımıza güven, rakiplerimize korku veriyor. Ama ne olursa olsun çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız. Allah yar ve yardımcınız olsun. Durmak yok yola devam” diye konuştu.


Geç saatlere kadar Arifiye’de kaldı


Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Başkanı Ethem Çınar ile birlikte esnafları ziyaret ederek kahvehane toplantıları yaptı. Gece geç saatlere kadar Arifiye İlçesi’nde bulunan hasta ziyaretleri de gerçekleştirdi.


 
Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2015, 00:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER